AGRO RODEO
LT /EN /RU
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Remiami projektai:
Reklaminis skydelis
nuo 2012 m.

Gerbiami derliaus augintojai,

2010 m. UAB „Agrorodeo“ vadovybė priėmė sprendimą įkurti Supirkimo skyrių, kurio pagrindinis tikslas – ilgalaikio bendradarbiavimo su Lietuvos ūkininkais kūrimas ir plėtojimas.


Supirkimo skyriuje šiuo metu dirba aštuonių žmonių komanda, septyni iš jų – regionų prekybos atstovai, kurie superka derlių visoje Lietuvoje. Tikimės, kad jauna bei ambicinga Pirkimų skyriaus komanda padės siekti ilgalaikio ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo tarp bendrovės ir derliaus augintojų.


Bendrovė derlių superka visuose šalies rajonuose nuomojamame elevatoriuje bei  gali pasiūlyti ir kitus logistinius variantus, kuriuos reikėtų aptarti su regionų prekybos atstovais.  Norėdami susisiekti su savo regiono prekybos atstovu spauskite čia.


UAB „Agrorodeo“ bendradarbiauja tiek su Lietuvos, tiek  su Latvijos uostais, tad grūdus ir rapsus gali tiesiogiai priimti uostuose esančiuose terminaluose - Klaipėdoje, Liepojoje, Rygoje ir Ventspilyje.


Atkakliai ir nuosekliai dirbdami patyrę bendrovės darbuotojai atsakingai analizuoja vietinę bei tarptautinę rinkas, tad gali savo klientams operatyviai pateikti naujausią rinkos informaciją, padėti realizuoti užaugintą derlių bei sukurti ir užtikrinti lanksčias atsiskaitymo už produkciją sąlygas.


UAB „Agrorodeo“ darbuotojai sau kelia aukštus reikalavimus, todėl mums ypač svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų bendrovės veiklą, aptarnavimą ir paslaugas.


Laukiame Jūsų atsiliepimų, pasiūlymų bei klausimų:

• elektroniniu paštu: info@agrorodeo.lt, olga.pauzeliene@agrorodeo.lt.
• telefonu: 8 5 2644419

 

Mes dirbame atsakingai, branginame savo reputaciją ir tikime, kad esame patikimi partneriai.