Prekiaujame grūdais tarptautinėje rinkoje.
Esame vieni didžiausių grūdų eksportuotojų Baltijos šalyse.

Mūsų veikla

Nėra nieko, ko nebūtų galima išspręsti – tokia filosofija vadovaujamės nuo 2006 m. visame pasaulyje prekiaudami grūdinėmis, ankštinėmis ir aliejinėmis kultūromis. Kasdien dirbame Čikagos (CME), Paryžiaus (MATIF, Euronext) žaliavų bei valiutų biržose, Lietuvos ūkininkams siūlome išskirtinius finansinės rizikos valdymo instrumentus.

Mūsų komanda

Tai neabejotina bendrovės stiprybė. Nedidelė žmonių skaičiumi ir nepaprastai efektyvi nuveiktais darbais. Komandos besąlygiška meilė darbui, neblėstanti aistra prekybai, nuoširdi pagarba kolegoms ir partneriams bei atidus dėmesys skaičiams lėmė „Agrorodeo“ profesionalios, patikimos ir veržlios komandos vardą pasaulinėje rinkoje.

Veiklos ISTORIJA

2006

Robertas ir Dalia Lapinskai, siekdami įgyvendinti savo idėjas, realizuoti sukauptą patirtį, sukurti pažangias darbo vietas ir jaukią aplinką darbui, įsteigia UAB „Agrorodeo“.

2007

Bendrovė tampa GAFTA (angl. The Grain and Feed Trade Association) nare.

2008

Kiekvienais metais esame sertifikuojami GTP (European Code of Good Trading Practice).

2010

Bendrovės įkūrėjas ir vadovas Robertas Lapinskas tampa sertifikuotu GAFTA arbitru.

Pastatėme ir pradėjome eksploatuoti 20 tūkst. t. talpos grūdų sandėlį Latvijoje, Liepojos uosto terminale.

2011

Nuo šių metų kasmet esame sertifikuojami ISCC.

Pirmieji iš grūdų prekybos įmonių Lietuvoje nemokamai paskelbėme žaliavų ir valiutų biržų kotiruotes savo internetinėje svetainėje.

2012

Pirmieji Lietuvoje importuojame pupų sėklą Fuego, kurią pasiūlome tiekėjams.

Pirmieji Lietuvoje pasiūlome savo tiekėjams – ūkininkams išskirtinius finansinės rizikos valdymo instrumentus.

2013

Pasiekėme asmeninį krovos greičio rekordą – vienu metu Lietuvos ir Latvijos uostuose krovėme net 5 didelius laivus.

Nupirkome ir pakrovėme pirmąjį sojų pupelių laivą Brazilijoje. Laivas pupeles plukdė į Rusiją.

Pradėjome tarptautinę prekybą pupomis.

2014

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje krovėme Panamax tipo laivą pašariniais kviečiais. Laivas kviečius plukdė į Pietų Korėją.

Pirmą kartą pakrovėme Post Panamax tipo laivą 72,5 tūkst. t. miežių. Tai didžiausias miežių laivas tą sezoną krautas Baltijos uostuose.

2015

Pirmieji Lietuvoje pasiūlome savo tiekėjams – ūkininkams išmaniąją programėlę, kurioje galima stebėti operatyvią informaciją apie pristatytų grūdų kiekį ir kokybę.

Pirmą kartą tiesiogiai pardavėme grūdus į Indiją ir Egiptą.

Konteineriais eksportavome rugius į Japoniją.

2017

Saudo Arabijos valstybinė grūdų organizacija (SAGO) įtraukia „Agrorodeo“ į oficialių tiekėjų sąrašą.

Eksportavome pupas iš Didžiosios Britanijos į Egiptą.

Pirmieji į Lietuvą atvežėme avinžirnių sėklą, kurią pasiūlėme tiekėjams.

2018

Pirmą kartą Baltijos šalių istorijoje tiesiogiai pardavėme grūdus į Saudo Arabiją.

Bendrovė sertifikuojama GMP+.

Pakrovėme 66 tūkst. tonų laivą su aukščiausios kokybės kviečiais į Izraelį.

2019

Pirmą kartą krovėme laivą į Kiniją.

Pasiekėme rekordinę 601,4 mln. eurų apyvartą, pardavėme rekordinį kiekį grūdų – 2,959 mln.t.

2020

Pardavėme pirmąjį laivą tiesiogiai į Kiniją.

Svarbiausios EKSPORTO IR PREKYBOS rinkos

Pagrindiniai PARAMOS projektai

Kretingos motobolo klubas

Beveik prieš 100 metų Prancūzijoje gimęs motobolo sportas nėra populiariausia sporto šaka, tačiau, nuo 2015 m. padėdami ištvermingiems žemaičių entuziastams puoselėti šį unikalų užsiėmimą, mes lengvų kelių ir neieškome. Siekis saugoti tai, kas unikalu, ekstremalumas, greitis ir ekspresija puikiai apibūdina abi komandas.

Maltos ordino pagalbos tarnyba

Lietuvoje esame išvien su Maltos ordinu. Nuo 2012 m. kasmet remiame senjorų paramos akciją „Maltiečių sriuba“, kurios metu „Maltiečiai“ 42 Lietuvos miestuose globoja per 2800 senjorų. Mus vienija noras padėti tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai: vienišiems seneliams, stokojančiose šeimose augantiems vaikams, neįgaliesiems, sunkumus išgyvenantiems asmenims ir  pabėgėliams.

Agrorodeo Dakaro ralio komanda

Lenktynininko Vaidoto Žalos rėmėjais tapome 2016 m., kai į Dakaro ralį išleidome lietuvišką „Bitutę“. Nuo šio ralio ir prasidėjo Vaidoto kaip Dakaro ralio lenktynininko karjera. Didžiausi komandos pasiekimai Dakaro ralyje – pirmą kartą Lietuvos istorijoje laimėtas pirmas greičio ruožas 2020 m., 2018 m. ir 2019 m. iškovotos atitinkamai 12-ta ir 18-ta vietos. Bendrovės remiamas Vaidotas du kartus iš eilės (2019 m., 2020 m.) tapo Lietuvos automobilių ralio čempionu.

 

Per bendradarbiavimo su „Agrorodeo“ laikotarpį V. Žala turėjo finansines galimybes nuolat atnaujinti savo automobilį, kas porą metų jis persėsdavo vis į naujesnę techniką: iš Seat Leon Dakar „Bitutės“ (2016-2017) į Toyota Hilux „Kamanę“ (2018-2019), iš „Kamanės“ – į Mini „Mažylį“ (2020-2021). „Agrorodeo“ padedant, 2018 metais V. Žala įsigijo naują sportinį „Škoda Fabia R5“ automobilį lenktyniauti Lietuvos ralyje.