AGRO RODEO
LT /EN /RU
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Remiami projektai:
Reklaminis skydelis
nuo 2015 m.

PAVADINIMO KILMĖ

Rodeo (isp.k.) – tai sporto rungtynės, kurių pradžia siejama su pirmųjų kaubojų 'vaqueros' darbo praktika, kai, siekdami prisijaukinti laukines galvijų bandas Ispanijoje, Meksikoje, o vėliau JAV, Kanadoje, Pietų Amerikoje ir Australijoje, jie turėjo pademonstruoti neeilinius sugebėjimus. Šio nelengvo darbo sėkmę lemdavo kaubojų praktiniai įgūdžiai bei gebėjimas greitai orientuotis.

 

Taigi, "Agrorodeo" – tai tarsi vienas tų ‘vaqueros’ ankštokoje grūdų rinkos 'rodeo' aikštelėje, siekiantis, kaip ir kiti vietos supirkėjai, kuo ilgiau išsilaikyti 'balne'.


"Agrorodeo" – tai komanda, kurios žaidimo strategija ir taktika grindžiama patirtimi, profesionalumu ir gebėjimu greitai orientuotis.

PRADŽIA

UAB „Agrorodeo“ įsteigta 2006 m. lapkričio mėn. 7 d. Tai lietuviško privataus kapitalo bendrovė, kurios pagrindinė veikla yra prekyba augaline žemės ūkio produkcija, baltyminiais pašarų priedais, trąšomis, sėklomis vietinėje bei tarptautinėje rinkose.

 

Sėkmingai vystydama savo veiklą Lietuvoje bei aktyviai prekiaudama 27 šalyse Vakarų Europos, Pietų Amerikos, Afrikos, Indonezijos bei Rytų regionuose, UAB “Agrorodeo” džiaugiasi sukurtais ilgalaikės partnerystės ryšiais ir ypač vertina savo darbuotojų bei prekybos ir veiklos partnerių sąžiningumą, atsakingumą, profesionalumą ir lojalumą.

AUGIMAS

Profesionalumui ir gerai darbo praktikai užtikrinti ir įtvirtinti 2007 m. lapkričio 23 d. UAB „Agrorodeo“ tapo Grūdų ir pašarų prekybos asociacijos (GAFTA) Londone nare, o nuo 2008 m spalio 21 d. bendrovės prekybinė veikla yra kasmet atestuojama ir šeštą sezoną iš eilės UAB „Agrorodeo“ yra išduodamas „Europos Geros prekybos praktikos“ (angl.: GTP – European Good Trading Practice) sertifikatas.

 

Gebėjimą greitai orientuotis bendrovės vadovybė pademonstravo 2009 m. investicija į nuosavo grūdų terminalo statybą Liepojoje, Latvijoje. Sprendimas sustiprino bendrovės, vienos didžiausių grūdų eksportuotojų Lietuvoje, pozicijas Latvijos uoste.

 

Pagal 2010 m I-III ketv. rezultatus bendrovė pakliuvo į sparčiausiai augusių bendrovių 50-tuką ir užimė trečią vietą tarp efektyviausiai dirbančių bendrovių Lietuvoje.

2010 metais Profile International bendrovė atliko Baltijos šalių produktyviausių bendrovių tyrimą ir paskelbė, kad UAB „Agrorodeo“ užima trečią vietą savo šakoje Baltijos regione (pirmos dvi vietos atiteko Latvijos įmonėms).

ATEITIS

Remdamasi sukurtais bendradarbiavimo ryšiais bendrovė ir toliau visą dėmesį skirs prioritetinių veiklos sričių vystymui:

  • grūdų bei ankštinių ir aliejinių kultūrų supirkimui iš vietos augintojų;
  • augalinės žemės ūkio produkcijos importui/eksportui;
  • tarptautinei ir vietinei prekybai baltyminiais pašarų priedais.